Ke každému nákupu dáreček ZDARMA. Poštovné při nákupu nad 2000,-Kč ZDARMA.

Dražíme a pomáháme!

Dražíme a pomáháme!

Pojďte s námi podpořit dobrou věc.

Zapojte se do aukce, vydražte si batůžek z naší dílny a podpořte útulek, který si sami vyberete. Nazpomínejme na ty naše chlupaté kamárády a občas jim pomožme, pokud máme tu možnost.

Batůžek v hodnotě 1599,-Kč jsme do aukce věnovali zcela ZDARMA.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Odkaz na aukci:

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=3281393125281915&set=oa.1707853732598529&type=3&theater

Aukce trvá týden v období 21.8.-27.8.2020 20:00.


Nová kolekce kabelek je tu!

Nová kolekce kabelek je tu!

Nová kolekce je tu!

A je tááák krásná, že nebudeš vědět, kterou kabelku dříve objednat! Tahle květinová kolekce SUMMER20 si tě tohle léto získá! Tyhle kousky ti rozhodně nesmí v šatníku chybět. 

Základy kabelek jsou ručně háčkované, doplněny květinovými detaily z eko-kůže. Vše je vyladěno do letních barev. Krásně se tak budou hodit ke všem letním outfitům.

Kolekce je tvořena ze základních barev - sv. růžová, žlutá a krémová bílá. Kabelky z těchto barev lze i po jejich vyprodání objednat na zakázku. Kabelky na objednání jsou pak vyhotoveny do 10ti dnů. Další částí kolekce jsou kabelky z limitované edice barev. Každá je vyhotovena 1x v dané barvě a nelze je již po vyprodání objednat, materiál není a nebude k dispozici, proto s nákupem z limited edition rozhodně nezahálejte. A podslední novinkou je použití prémiového materiálu ze 100% bavlny, který tvoří všechny krémově bílé kabelky, též lze po vyprodání objednat.

Doufáme, že se Vám naše nová kolekce líbí tolik jako nám!

Hezké nákupy

team KRISTYNE


Pomáháme Libereckému kraji!

Pomáháme Libereckému kraji!

Vzhledem k nynější situaci ohledně pandemie, jsme se rozhodli pomáhat, když máme tu možnost. Šijeme roušky pro potřebné instituce v Libereckém kraji zdarma. Předali jsme již přes 500ks bavlněných roušek a to např. do Nemocnice v Jablonci nad Nisou, Spolkovému Domu v Jablonci nad Nisou, známým a přátelům. Díky jedné z našich věrných zákaznic a jejímu finančnímu daru jsem zprostředkovali výrobu 250 ks roušek do dětského domova v Krkonoších. Dále jsem se hrdě stali partnerem Technické Univerzity v Liberci ve výzvě #rouskystulkou, kam dodáváme roušky, které jsou následně opatřeny nanovlákennými filtry a distribuovány především do 1. linie.

Každým Vaším nákupem roušky přispíváte na nákup dašího materiálu pro další výrobu. Roušky jsou k zakoupení na e-shopu.

Toto vše můžeme podnikat jen díky Vám a proto DĚKUJEME, že pomáháte s námi.

Kristýna & tým švadlenek

Recyklovaný materiál

Všechny kabelky jsou uháčkované ze 100% recyklované příze, která je získávána jako odpad textilního průmyslu.

Vegan

Při výrobě kabelek nepoužíváme žádné živočišné výrobky. Popruhy jsou vyráběné z eko-kůže.

Udržitelný produkt z Čech

Každý výrobek je vytvořen srdcem a na míru zákazníka. Nejde o jednorázovou sériovou výrobu, každý výrobek je jedinečný. Všechny kousky jsou vyráběné v České republice.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz