Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

O nás

Vyrobeno srdcem

Ručně háčkované kabelky, které drží krok s módou a přesto patří mezi udržitelný produkt. Jsou vyrobeny ze 100% reycklované příze, která je získávána jako vedlejší produkt - odpad - textilního průmyslu. Kabelky jsou vyráběny s největší péčí a láskou. Zipy a podšívky jsou šity v ruce. Celá výroba je šetrná jak k přírodě, životnímu prostředí tak i ke zvířatům. Naše produkty jsou handmade, eco-friendly a vegan. Děkujeme, že nakupujete zodpovědně.

Zakladatelka

Mé jméno je Kristýna Rezlerová a jsem majitelkou kristynebags.cz. 

Díky výrobě kabelek jsem trochu designérkou, návrhářkou, ale hlavně tvůrkyní. Vždy mě to táhlo k podnikání, ale i k manuálním činnostem. Dlouho jsem hledala s čím bych do toho šla, až jsem jednou narazila na háčkovanou kabelku a řekla si, že ji prostě musím mít. Nakonec jsem jich udělala přes 100 ks a stále neměla žádnou pro sebe, protože ji chtěli prostě všichni okolo mě. Háčkovat ani šít mě nikdy nikdo neučil, jsem samouk a všechny tvary kabelek si (maximálně podle obrázku) vymýšlím sama. Tahle práce mě neskutečně baví a naplňuje. Zároveň jsem chtěla dělat něco, co má smysl a to pro mě výroba udržitelných kabelek z recyklovaného materiálu rozhodně má.

Objednejte si kabelku na přání